ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
  • Lente-Latch SFP-Transceiver 10KM

    ETU-LINK GEFE Small Form Factor Pluggable (SFP) transceivers zijn compatibel met de kleine vorm Factor Pluggable Multi-Sourcing overeenkomst (MSA), en zijn ontworpen voor SGMII MAC-interface te 100BASE-LX (The SGMII MAC-Interface implementeert een gemodificeerde 1000BASE-X Auto-Negotiation om aan te geven van de link, dubbelzijdig, en geplast op de MAC).
  • SFP-Transceiver 2KM SMF

    ETU-LINKs ES3112-3LCD2 Kleine vorm Factor Pluggable (SFP) transceivers zijn compatibel met de kleine vorm Factor Pluggable Multi-Sourcing overeenkomst (MSA), en zijn ontworpen voor SGMII MAC-interface te 100BASE-FX (The SGMII MAC-Interface implementeert een gemodificeerde 1000BASE-X Auto-Negotiation om aan te geven van de link, dubbelzijdig, en geplast op de MAC).
  • Lente-Latch SFP-Transceiver

    ETU-LINKs ES3112-3LCD2 Kleine vorm Factor Pluggable (SFP) transceivers zijn compatibel met de kleine vorm Factor Pluggable Multi-Sourcing overeenkomst (MSA), en zijn ontworpen voor SGMII MAC-interface te 100BASE-FX (The SGMII MAC-Interface implementeert een gemodificeerde 1000BASE-X Auto-Negotiation om aan te geven van de link, dubbelzijdig, en geplast op de MAC).