ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
QSFP-40G-eSR4
QSFP-40G-eSR4 850NM 300M / 400M MPO ZENDONTVANGER
  • Item NO.:EQ854X-3MCD03
  • Gegevenssnelheid:40G
  • Golflengte:850nm
  • Afstand:300M
  • Connector:MPO
  • Eerste:MM
  • DDM:YES
  • Product herkomst:China
  • Verzending poort:ShenZhen
  • Levertijd:Please contact our sales confirmation
Gegevens downloaden
Als u meer weten over productinformatie wilt, klik hier Adobe Reader
de technische fiche downloaden
Productdetails

EQ854X-3MCD03

40 Gbps 850nm 300M QSFP + optische transceiver

O Hoge kanaalcapaciteit: 40 Gbps per module

O Tot 11,1 Gbps datasnelheid per kanaal

O Maximale linklengte van 300m-links op OM3-multimode

Vezel- of 400m-koppelingen op OM4 multimode-vezel

O Hoge betrouwbaarheid 850nm VCSEL-technologie

O Elektrisch hot-pluggable

O Geschikt voor digitale diagnose SFF-8436

O Temperatuurbereik behuizing: 0 ° C tot 70 ° C

O Vermogensdissipatie & lt; 1,5 W


toepassingen

O 40 G Ethernet

O Infiniband QDR

O Fibre kanaal


Standaard

O Voldoet aan IEEE 802.3ba

O Voldoet aan SFF-8436

O RoHS-conformiteit.


Algemene beschrijving

ETU-LINK EQ854X-3MCD03 zijn ontworpen voor gebruik in koppelingen van 40 Gigabit per seconde via multimode glasvezel. Ze voldoen aan de QSFP + MSA en IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4.

Het optische zendergedeelte van de transceiver bevat een 4-kanaals VCSEL (Vertical Cavity

Surface Emitting Laser) array, een 4-kanaals ingangsbuffer en laserstuurprogramma, diagnostische monitors, besturings- en biasblokken. Voor modulebesturing bevat de besturingsinterface een tweedraads seriële interface van klok- en gegevenssignalen. Diagnostische monitors voor VCSEL-bias, module-temperatuur, t ransmitted optische kracht , ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning zijn geïmplementeerd en resultaten zijn beschikbaar via de TWS-interface. Alarm- en waarschuwingsdrempels worden vastgesteld voor de bewaakte attributen. Vlaggen worden ingesteld en onderbrekingen gegenereerd wanneer de attributen buiten de drempels vallen. Vlaggen worden ook ingesteld en onderbrekingen gegenereerd voor verlies van invoersignaal (LOS) en foutcondities van de zender. Alle vlaggen worden vergrendeld en blijven ingesteld, zelfs als de voorwaarde die de vergrendeling initieert, wordt gewist en de bewerking wordt hervat. Alle interrupts kunnen worden gemaskeerd en vlaggen worden gereset door het juiste vlagregister te lezen. De optische uitgang squelch voor verlies van invoersignaal tenzij squelch is uitgeschakeld. Foutdetectie of kanaal deactivatie via de TWS interface zal het kanaal uitschakelen. Status, alarm / waarschuwing en foutinformatie zijn beschikbaar via de TWS-interface.

Het optische ontvangerdeel van de transceiver bevat een 4-kanaals PIN-fotodiode-array, een 4-kanaals TIA-array, een 4-kanaals outputbuffer, diagnostische monitors en besturings- en biasblokken. Diagnostische monitors voor optische ingangsvermogen zijn geïmplementeerd en resultaten zijn beschikbaar via de TWS-interface. Alarm- en waarschuwingsdrempels worden vastgesteld voor de bewaakte attributen. Vlaggen worden ingesteld en onderbrekingen gegenereerd wanneer de attributen buiten de drempels vallen. Vlaggen worden ook ingesteld en onderbrekingen gegenereerd voor verlies van optisch ingangssignaal (LOS). Alle vlaggen worden vergrendeld en blijven ingesteld, zelfs als de voorwaarde die de vlag initialiseert, wordt gewist en de bewerking wordt hervat. Alle interrupts kunnen worden gemaskeerd en vlaggen worden gereset bij het lezen van het juiste vlagregister. De elektrische uitgang squelch voor verlies van invoersignaal (tenzij squelch is uitgeschakeld) en kanaal deactivering via TWS-interface. Status en alarm- / waarschuwingsinformatie zijn beschikbaar via de TWS-interface.

Gerelateerde Tags : Cisco QSFP-40G-eSR4 QSFP-40G-lingen ESR4

Vorige:40G QSFP + BiDi SR4 100M optische transceiver

Volgende:QSFP-40G-ER4 CWDM 40KM LC DDM ZENDONTVANGER

Bericht
*
Vul het e-mailbericht
*
Vul het onderwerp
*
Vul de inhoud
Aanverwante producten