ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
QSFP-40G-ER4
QSFP-40G-ER4 CWDM 40KM LC DDM ZENDONTVANGER
  • Item NO.:EQxx4X-3LCD40
  • Gegevenssnelheid:40G
  • Golflengte:CWDM
  • Afstand:40km
  • Connector:LC
  • Eerste:SM
  • DDM:YES
  • Product herkomst: China
  • Verzending poort:ShenZhen
  • Levertijd:Please contact our sales for confirmatio
Gegevens downloaden
Als u meer weten over productinformatie wilt, klik hier Adobe Reader
de technische fiche downloaden
Productdetails

EQxx4X-3LCD40

40 Gbps CWDM 40KM QSFP + optische transceiver

O Transmissiesnelheid tot 11.2 Gbps per kanaal

O Voldoet aan QSFP + MSA

O Voldoet aan de IEEE 802.3ba-specificatie voor 40GBASE- E R4-koppelingen

O 4 CWDM niet-gekoelde DFB-lasers, met behulp van ITU G.694.2 golflengtenet op 127 1 , 129 1 , 131 1 en 133 1 nm

O Hoge gevoeligheid APD -TIA met optische DEMUX

O Tot 4 0 km bereik over standaard single-modus glasvezel

O Hot-pluggable elektrische interface

O Werkingstemperatuur van 0 ° C tot + 70 ° C

O 3.3V voeding

O Voldoet aan RoHS 6 ( loodvrij )


toepassingen

O 40GBASE- E R4 40G Ethernet-koppelingen

O OTU3, OTU3e1, OTU3e2


Omschrijving

th is product is een zendontvangermodule ontworpen voor 4 0km optische communicatietoepassingen. Het ontwerp voldoet aan 40GBASE- E R4 van de IEEE P802.3ba-standaard. De module converteert 4 ingangenkanalen ( 4 ch) van 10Gb / s elektrische gegevens naar 4 CWDM optische signalen, en multiplexeert ze in een enkel kanaal voor 40Gb / s optische transmissie. Aan de kant van de ontvanger demonteert de module optisch de 40-Gb / s-ingang in 4 CWDM-kanaalsignalen en converteert deze naar 4-kanaalsoutput elektrische gegevens.

De centrale golflengten van de 4 CWDM-kanalen zijn 1271, 1291, 1311 en 1331 nm als leden van het CWDM-golflengtenetwerk gedefinieerd in ITU-T G694.2. Het bevat een duplex LC-connector voor de optische interface en een 148-pins connector voor de elektrische interface. Om de optische dispersie in het langeafstandssysteem te minimaliseren, moet in deze module single-mode fiber (SMF) worden toegepast.

De artikel is ontworpen met vormfactor, optische / elektrische verbinding en digitale diagnose interface volgens de QSFP Multi-Source Agreement (MSA). Het ha s ontworpen om te voldoen aan de zwaarste externe bedrijfsomstandigheden, inclusief temperatuur, vochtigheid en EMI-interferentie.

Gerelateerde Tags : QSFP-40G-ER4 QSFP-40G-ER4-S Cisco 40G QSFP + ER4 HUAWEI 40G QSFP + ER4 40G QSFP + ER4

Vorige:QSFP-40G-eSR4 850NM 300M / 400M MPO ZENDONTVANGER

Volgende:QSFP-40G-PSM4 1310NM 2KM MPO ZENDONTVANGER

Bericht
*
Vul het e-mailbericht
*
Vul het onderwerp
*
Vul de inhoud
Aanverwante producten