ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109

Producten

25 Gbps 850nm SFP28 Transceiver
25G SFP28 SR 850nm 300M Transceiver

Beschrijving: de ETU-Link SFP28 (Small Form-Factor Pluggable) tranceiver, tot 25 Gb / s, afstand tot 300M.

25 Gbps 1310nm SFP28 Transceiver
25G SFP28 LR 1310nm 10 KM Transceiver

Beschrijving: de ETU-Link SFP28 (Small Form-Factor Pluggable) tranceiver, tot 25 Gb / s, afstand tot 10 km.