ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109

Producten

Optische vezel Patch kabel
Optische vezel

Fiber optic jumper draad wordt gebruikt om te verbinden optische communicatie link

CWDM SFP +
10G CWDM SFP + Transceiver

Beschrijving: 10 G CWDM SFP + compatibel met de ITU-T 18-golflengte is avaiable. Afstand tot 10 Gb/s, tot 80 km.

Multi tarief Dual glasvezel SFP
4,25 G 10KM SFP-Transceiver

Beschrijving: de ETU-Link SFP(Small Form-Factor Pluggable) tranceiver, tot 4,25 Gb/s, afstand tot 10 km.

SFP + passieve koperen kabel
10G SFP + kabels

Beschrijving: De ETU-Link SFP + passieve koperen kabels zijn compatibel met SFF-8431 en bieden verbinding tussen apparaat met behulp van SFP + poorten.

40G QSFP + 4 x SFP+ breakout passieve koperen kabels
40G QSFP + SFP + kabels

Beschrijving: De ETU-Link-hybride QSFP + 4 x SFP+ breakout passieve koperen kabels zijn 40Gbps tot 10Gbps-kabels. De QSFP + 4 x SFP+ kabels bieden 40GbE systemen de mogelijkheid om te verbinden met 10 GbE schakelaars of adapterkaarten.

 Direct Attached Sfp + actieve koperen kabel
10G SFP + betreffende koper-kabel

Beschrijving: De ETU-Link SFP + actief koperen kabels zijn compatibel met SFF-8431 en bieden verbinding tussen apparaat met behulp van SFP + poorten.

40G QSFP + actieve koperen kabel
40G QSFP + actieve koperen kabel

Beschrijving: De ETU-Link 40G QSFP + actieve koperen Cbale is volgzaam met SFF-8436 en een samenstel van 4 full-duplex lane, waar elke rijstrook is tot 10 Gb/s per rijstrook.

10/100/1000 M SFP Fiber Media Converter
SFP Media Converter

ETU-Link serie Gigabit Ethernet SFP fiber media converter is de kloof tussen koper en glasvezel infrastructuur. De SFP fiber media converters zijn ontworpen voor maximaal comfort voor fiber koperen Ethernet conversie toepassingen waarvoor flexibiliteit in transmissiesnelheden, werkende afstanden en vezel-netwerktypen die door simpelweg het veranderen van de hot-plug-and-play SFP's kunnen worden gerealiseerd.

10G CWDM XFP
10G CWDM XFP-TRANSCEIVER

Beschrijving: De ETU-Link CWDM (grof golflengte Division Multiplexing) XFP-modules is ontworpen voor enkelvoudige modus fiber en werkt met een nominale golflengte van CWDM golflengte. Er zijn 18 center golflengten beschikbaar van 1270 nm tot 1610 nm, met elke stap 20 nm.