ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
  • LC/FC/ST/SC/E2000/MTRJ adapter

    SC FC, ST, LC, MU, MTRJ, MPO, MTP, E2000 zowel in enkelvoudige modus en multimode, zowel enkelzijdig als dubbelzijdig typen