ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109

Producten

2.5 G SFP-TRANSCEIVER VOOR TX1550/RX1310NM 20KM DOOR BIDI
2.5 G SFP-TRANSCEIVER VOOR TX1550/RX1310NM 20KM DOOR BIDI

Dit is een SM Single glasvezel module, de gegevenssnelheid van 2.5Gbps werking en de golflengte is Tx1550/Rx1310nm, maximale transmissie afstand tot 20 KM.

2.5 G SFP TRANSCEIVER 40KM 1310nm
2.5 G SFP TRANSCEIVER 40KM 1310nm

Dit is een SM-module, de gegevenssnelheid van 2.5Gbps werking en de golflengte is 1310nm, maximale transmissie afstand is maximaal 40 KM.

2.5 G SFP 1310nm 2KM TRANSCEIVE
2.5 G SFP 1310nm 2KM TRANSCEIVE

Dit is een SM-module, de gegevenssnelheid van 2.5Gbps werking en de golflengte is 1310nm, maximale transmissie afstand is maximaal 2 KM.

Cisco GLC-SX-MMD compatibel 1,25 G SFP 850NM 550M-TRANSCEIVER
Cisco GLC-SX-MMD compatibel 1,25 G SFP 850NM 550M-TRANSCEIVER

Dit is een MM module, de gegevenssnelheid van 1.25Gbps werking en de golflengte is 850nm, maximale transmissie afstand is maximaal 550 M.

1,25 G SFP BIDI TX1550/RX1490NM LC 120KM TRANSCEIVER
1,25 G SFP BIDI TX1550/RX1490NM LC 120KM TRANSCEIVER

Dit is een SM Single glasvezel module, de gegevenssnelheid van 1.25Gbps werking en de golflengte is Tx1550/Rx1490nm, maximale transmissie afstand is maximaal 120 KM.

1,25 G SFP-BIDI TX1490/RX1550NM LC 80KM-TRANSCEIVER
1,25 G SFP-BIDI TX1490/RX1550NM LC 80KM-TRANSCEIVER

Dit is een SM Single glasvezel module, de gegevenssnelheid van 1.25Gbps werking en de golflengte is Tx1490/Rx1550nm, maximale transmissie afstand is maximaal 80 KM.

1,25 G SFP-BIDI TX1550/RX1490NM LC 80KM-TRANSCEIVER
1,25 G SFP-BIDI TX1550/RX1490NM LC 80KM-TRANSCEIVER

Dit is een SM Single glasvezel module, de gegevenssnelheid van 1.25Gbps werking en de golflengte is Tx1550/Rx1490nm, maximale transmissie afstand is maximaal 80 KM.

1,25 G SFP-BIDI TX1310/RX1550NM LC 40KM-TRANSCEIVER
1,25 G SFP-BIDI TX1310/RX1550NM LC 40KM-TRANSCEIVER

Dit is een SM Single glasvezel module, de gegevenssnelheid van 1.25Gbps werking en de golflengte is Tx1310/Rx1550nm, maximale transmissie afstand is maximaal 40 KM.

10G DWDM 80KM 50GHZ SFP + TRANSCEIVER
10G DWDM 80KM 50GHZ SFP + TRANSCEIVER

Beschrijving: 10G DWDM SFP + compatibel met C-Band DWDM Transceiver met 50 GHz kanaalscheiding. Afstand tot 10 Gb/s, tot 80 km.