ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109

Producten

550M VAN 155M SFP-TRANSCEIVER
550M VAN 155M SFP-TRANSCEIVER

Dit is een MM module, de overdrachtssnelheid is 155M en de golflengte is 850nm, maximale transmissie afstand is maximaal 0.5KM.

120KM VAN 155M SFP-TRANSCEIVER
120KM VAN 155M SFP-TRANSCEIVER

Dit is een SM-module, de overdrachtssnelheid is 155M en de golflengte is 1550nm, maximale transmissie afstand is maximaal 120KM.

150KM VAN 155M SFP-TRANSCEIVER
150KM VAN 155M SFP-TRANSCEIVER

Dit is een SM-module, de gegevenssnelheid van de werking van de 155Mbps en de golflengte is 1550nm, maximale transmissie afstand is maximaal 150KM.

110KM VAN 1,25 G SFP-TRANSCEIVER
110KM VAN 1,25 G SFP-TRANSCEIVER

Dit is een SM-module, de gegevenssnelheid van 1.25Gbps werking en de golflengte is 1550nm, maximale transmissie afstand is maximaal 110 KM.

2,67 G DWDM SFP-TRANSCEIVER MET 120KM
2,67 G DWDM SFP-TRANSCEIVER MET 120KM

Dit is een SM-module, de gegevenssnelheid van 2.67Gbps werking en de golflengte is 1528.77 ~ 1563.86nm, maximale transmissie afstand is maximaal 120 KM.

1,25 G DWDM 40KM SFP-TRANSCEIVER
1,25 G DWDM 40KM SFP-TRANSCEIVER

Dit is een SM-module, de gegevenssnelheid van 1.25Gbps werking en de golflengte is 1528.77 ~ 1563.86nm, maximale transmissie afstand is maximaal 40 KM.

4,25 G CWDM 40KM SFP-TRANSCEIVER
4,25 G CWDM 40KM SFP-TRANSCEIVER

Dit is een SM-module, de gegevenssnelheid van 4.25Gbps werking en de golflengte is 1270 ~ 1610nm, maximale transmissie afstand is maximaal 40 KM.

4,25 G CWDM 20KM SFP-TRANSCEIVER
4,25 G CWDM 20KM SFP-TRANSCEIVER

Dit is een SM-module, de gegevenssnelheid van 4.25Gbps werking en de golflengte is 1270 ~ 1610nm, maximale transmissie afstand is maximaal 20 KM.

2,67 G CWDM 120KM SFP-TRANSCEIVER
2,67 G CWDM 120KM SFP-TRANSCEIVER

Dit is een SM-module, de gegevenssnelheid van 2.67Gbps werking en de golflengte is 1470 ~ 1610nm, maximale transmissie afstand is maximaal 120 KM.