ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109

Producten

1000BASE-T koperen SFP-Transceiver 100M
1000BASE-T koperen SFP-Transceiver

Beschrijving: De ETU-Link koperen SFP conform 1000BASE-T en een SFP-poort aangesloten op rubriek 5 bedrading met behulp van een standaardinterface van de RJ-45. De maximumafstand van de categorie 5-bedrading is 328 voet (100 meter).

10/100BASE-T koperen SFP-Transceiver 100M
10/100BASE-T koperen SFP-Transceiver

Beschrijving: De ETU-Link koperen SFP conform 1000BASE-T en een SFP-poort aangesloten op rubriek 5 bedrading met behulp van een standaardinterface van de RJ-45. De maximumafstand van de categorie 5-bedrading is 328 voet (100 meter).

Cisco compatibel 10 Gigabit SFP + 40KM 1310nm LC DDM
10G 1310nm ER SFP + Transceiver

Beschrijving: De ETU-Link SFP + (Small Form-Factor Pluggable) tranceiver, tot 10 Gb/s, afstand tot 40 km.

2.5 G SFP 850NM 300M
Cisco compatibel 2,5 G SFP 850NM 300M TRANSCEIVER

Dit is een MM module, de gegevenssnelheid van 2.5Gbps werking en de golflengte is 850nm, maximale transmissie afstand maximaal 300 M.

1.25G SFP 1550nm 80KM
1.25G SFP ZX 1550nm 80KM TRANSCEIVER

Dit is een SM-module, de gegevensverhouding van 1.25Gbps en de golflengte is 1550nm, de maximale transmissieafstand is tot 80KM.

10G XFP BIDI Transceiver
10G 40KM BIDI XFP Transceiver

Beschrijving: De ETU-Link BIDI XFP is een Single Fiber BiDirectional XFP-mmmodule ontworpen voor lange afstand optische communicatie tot 40 km met signaleringssnelheden tot 10Gbps.

10Gbps XFP bi-directionele transceiver
10G 20KM XFP BIDI Transceiver

ETU-Link EXBxx92-3LCD10 voldoet aan de IEEE803.3ae 10Gbase-Bx. En transmissieafstand tot 20 km op SMF.