ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109

Producten

Optische vezel Patch kabel
Optische vezel

Fiber optic jumper draad wordt gebruikt om te verbinden optische communicatie link

10G SFP + DWDM
10G DWDM 100GHz SFP + Transceiver

Beschrijving: 10G DWDM SFP + compatibel met C-Band DWDM Transceiver met 100 GHz kanaalscheiding. Afstand tot 10 Gb/s, tot 80 km.

CWDM SFP +
10G CWDM SFP + Transceiver

Beschrijving: 10 G CWDM SFP + compatibel met de ITU-T 18-golflengte is avaiable. Afstand tot 10 Gb/s, tot 80 km.

10G SFP + BIDI 10KM SM LC
10G BIDI 10KM SFP + Transceiver

Beschrijving: 10G BIDI SFP + voor Single-Fiber bidirectionele toepassingen. Tot 10 Gb/s, afstand tot 10 km.

10G SFP + 1550nm 80KM LC DDM
Cisco compatibel 10 G ZR SFP + Transceiver

Beschrijving: 10G SFP + (Small Form-Factor Pluggable) tranceiver, tot 10 Gb/s, afstand tot 80 km.

40GBASE LR4 1310 nm SMF
40G QSFP + LR4 TRANSCEIVER

Beschrijving: 40GBASE-LR4 QSFP Module ondersteunt koppeling lengtes van maximaal 10km via een standaard paar G.652 single-mode fiber met duplex LC-connectors. De 40 Gigabit Ethernet signaal is overgedragen aan vier golflengten. Multiplexing en demultiplexing van het fo

Cisco compatibel 10 Gigabit SFP + 40KM 1550NM LC DDM
10G ER SFP + Transceiver

Beschrijving: De ETU-Link SFP + (Small Form-Factor Pluggable) tranceiver, tot 10 Gb/s, afstand tot 40 km.

10G SFP + 1310NM SMF 10KM DDM
Cisco compatibel 10 G LR SFP + transceiver

Beschrijving: De ETU-Link SFP + (Small Form-Factor Pluggable) tranceiver, tot 10 Gb/s, afstand tot 20 km.

10G SFP + 850NM 300M MMF DDM
Cisco compatibel 10G SFP + SR Transceiver

Beschrijving: De ETU-Link SFP + (Small Form-Factor Pluggable) tranceiver, tot 10 Gb/s, afstand tot 300 M.