ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
40G QSFP+ BiDi SR4
40G QSFP + BiDi SR4 100M optische transceiver
  • Item NO.:EQBxx4X-3LCD01
  • Gegevenssnelheid:40g
  • Golflengte:850nm & 900nm
  • Afstand:100M
  • Connector:LC
  • Eerste:MM
  • DDM:YES
  • Product herkomst:China
  • Verzending poort:shengZhen
  • Levertijd:Please contact our sales for confirmatio
Gegevens downloaden
Als u meer weten over productinformatie wilt, klik hier Adobe Reader
de technische fiche downloaden
Productdetails

EQ B xx4X-3LCD01

40 Gbps 850nm & Amp; 900 nm 1 00 M QSFP Bi-directionele optische transceiver

O Voldoet aan de 40 GbE XLPPI elektrische specificatie per IEEE 802.3ba 2010

O Voldoet aan QSFP + SFF-8436 Specificatie

O Totale bandbreedte van & gt; 40 Gbps

O Werkt met 10,3125 Gbps per elektrisch kanaal met 64b / 66b gecodeerde gegevens

O Voldoet aan QSFP MSA

O Geschikt voor transmissie van meer dan 100 meter op OM3 Multimode Fiber (MMF) en 150m op OM4 MMF

O Enkele + 3.3V voeding bedrijfs-

O Ingebouwde digitale diagnostische functies

O Temperatuurbereik 0 ° C tot 70 ° C

O RoHS-conform onderdeel

O Maakt gebruik van een standaard LC duplexvezels kabel die hergebruik van bestaande mogelijk maakt kabel infrastructuur


toepassingen

O 40 Gigabit Ethernet-verbindingen

O Datacom / Telecom-switch & amp; router verbindingen

O Data-aggregatie en backplane-applicaties

O Eigen protocol- en dichtheidstoepassingen


Standaard

O Voldoet aan IEEE 802.3ba

O Voldoet aan SFF-8436

O RoHS-conformiteit.


Algemene beschrijving

Het is een Four-Channel, Pluggable, LC Duplex, Fiber-Optic QSFP + Transceiver voor 40 Gigabit Ethernet-toepassingen. Deze transceiver is een high-performance module voor korte afstand duplex datacommunicatie en interconnect ion toepassingen. Het integreert vier elektrische datalijnen in elke richting in transmissie over een enkele LC duplex glasvezelkabel. Elke elektrische rijstrook werkt op 10,3125 Gbps en voldoet aan de 40GE XLPPI-interface.

De transceiver multiplexeert intern een XLPPI 4x10G-interface in twee elektrische 20Gb / s kanalen, verzenden en ontvangen van elk optisch over één simplex LC-vezel met behulp van bidirectioneel optiek. Dit resulteert in een geaggregeerde bandbreedte van 40 Gbps in een duplex-LC kabel. Dit maakt hergebruik van de geïnstalleerde LC duplex-bekabelingsinfrastructuur voor 40 GbE mogelijk toepassing. Verbindingsafstanden tot 100 m met behulp van OM3 en 150m met OM4 optische vezels zijn ondersteund. Deze modules zijn ontworpen om via multimode glasvezelsystemen te werken een nominale golflengte van 850nm aan het ene uiteinde en 900nm aan het andere uiteinde. De elektrische interface gebruikt een randconnector van het QSFP + -type met contact van 38 contactpunten. De optische interface gebruikt a conventionele LC duplex-connector.

Gerelateerde Tags : 40G QSFP + BiDi SR4 40G SR4 Cisco 40G QSFP +

Volgende:QSFP-40G-eSR4 850NM 300M / 400M MPO ZENDONTVANGER

Bericht
*
Vul het e-mailbericht
*
Vul het onderwerp
*
Vul de inhoud
Aanverwante producten