ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
4.25G CWDM SFP TRANSCEIVER
4,25 G CWDM 40KM SFP-TRANSCEIVER
  • Item NO.:ESCXX42-3LCD40
  • Gegevenssnelheid:4.25G
  • Golflengte:1270~1610nm
  • Afstand:40KM
  • Connector:LC
  • Eerste:SM
  • DDM:YES
  • Product herkomst:China
  • Verzending poort:ShenZhen/HK
  • Levertijd:Please contact our sales for confirmatio
Gegevens downloaden
Als u meer weten over productinformatie wilt, klik hier Adobe Reader
de technische fiche downloaden
Productdetails

ESCXX42-3LCD40

4.25Gbps Optische SFP-Transceiver CWDM, 40KM bereiken

functies

Ø -gegevenssnelheid van 4.25Gbps operatie

Ø 18 CWDM DFB golflengten laser en PIN of APD foto-elektrische cel voor 40 KM transmissie

Ø Compliant met SFP MSA en SFF-8472 met duplex LC recipiënt

Ø digitale diagnostische controle:

interne kalibratie- of externe kalibratie

Ø compatibel met de RoHS-

Ø + 3,3 v single power supply

Ø Operating zaak temperatuur: standaard: 0 tot + 70 ° C

toepassingen

Ø 1000 Base-LX Ethernet

Ø 4xFC bij 4.25Gbps

Ø 2xFC bij 2.125Gbps

Ø 1xFC bij 1.0625Gbps

omschrijving

ETU-LINK ESCXX42-3LCD40 kleine vorm Factor Pluggable (SFP) transceivers stroken met de Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA). De transceiver bestaat uit vijf secties: de LD-bestuurder, de beperkende versterker, de digitale diagnostische monitor, de DFB laser en de APD. De datalink voor module tot 40KM in 9/125um single modus vezel.

die de optische uitgang kan worden uitgeschakeld door een TTL logica op hoog niveau ingang voor Tx Uitschakelen en het systeem kan ook de module via I2C uitschakelen. TX fout is geboden om aan te geven dat aantasting van de laser. Verlies van signaal (LOS) wordt geboden om aan te geven van het verlies van een optische ingangssignaal van de ontvanger of de verbindingsstatus met partner. Het systeem kan ook krijgen de LOS (of Link) / uitschakelen/schuld informatie via I2C registreren toegang.

Gerelateerde Tags : 4.25G CWDM SFP-ZENDONTVANGER CWDM SFP TRANSCEIVER

Vorige:4,25 G CWDM 20KM SFP-TRANSCEIVER

Volgende:1,25 G DWDM 40KM SFP-TRANSCEIVER

Bericht
*
Vul het e-mailbericht
*
Vul het onderwerp
*
Vul de inhoud
Aanverwante producten