ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
2.67G CWDM SFP 80KM TRANSCEIVER
2,67 G CWDM SFP-TRANSCEIVER MET 80KM
  • Item NO.:ESCXX24-3LCD80
  • Gegevenssnelheid:2.67G
  • Golflengte:1470~1610nm
  • Afstand:80KM
  • Connector:LC
  • Eerste:SM
  • DDM:YES
  • Product herkomst:China
  • Verzending poort:ShenZhen/HK
  • Levertijd:Please contact our sales for confirmatio
Gegevens downloaden
Als u meer weten over productinformatie wilt, klik hier Adobe Reader
de technische fiche downloaden
Productdetails

ESCXX24-3LCD80

2.67Gbps Optische SFP-Transceiver CWDM, 80KM bereiken

functies

Ø -gegevenssnelheid van 2.67Gbps operatie

Ø 18 CWDM DFB golflengten laser en PIN of APD foto-elektrische cel voor 80 KM transmissie

Ø Compliant met SFP MSA en SFF-8472 met duplex LC recipiënt

Ø digitale diagnostische controle:

interne kalibratie- of externe kalibratie

Ø compatibel met de RoHS-

Ø + 3,3 v single power supply

Ø Operating zaak temperatuur: standaard: 0 tot + 70 ° C

toepassingen

Ø Switch tot Switch Interface

Ø Gigabit Ethernet

Ø overgestapt Backplane toepassingen

Ø Router/Server Interface

Ø andere optische Links

omschrijving

ETU-Link van ESCXX24-3LCD80 Small Form Factor Pluggable Met het Small Form Factor Pluggable stroken (SFP)-transceivers Multi-Sourcing overeenkomst (MSA). De transceiver bestaat uit vijf secties: de LD driver, de beperkende versterker, de digitale diagnostische monitor, de 1XX0nm DFB laser en de APD. De module gegevens koppelen tot 80KM in enkelvoudige modus 9/125um vezel.


die de optische uitgang kan worden uitgeschakeld door een TTL logica op hoog niveau ingang van Tx uitschakelen en het systeem kan ook de module via uitschakelen I2C. TX schuld is geboden om aan te geven dat aantasting van de laser. Verlies van Signaaluitgang (LOS) is bedoeld om aan te geven van het verlies van een optische ingangssignaal van de ontvanger of de koppelingsstatus met partner. Het systeem kan ook het LOS krijgen (of Link) / uitschakelen/foutgegevens via I2C registreren toegang.

Gerelateerde Tags : 40G QSFP+ SR4 Transceiver

Vorige:2,67 G CWDM 40KM SFP-TRANSCEIVER

Volgende:2,67 G CWDM 120KM SFP-TRANSCEIVER

Bericht
*
Vul het e-mailbericht
*
Vul het onderwerp
*
Vul de inhoud
Aanverwante producten