ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
10G XFP 80km
10G XFP ZR Transceiver
  • Item NO.:EX5592-3LCD80
  • Gegevenssnelheid:10G
  • Golflengte:1550nm
  • Afstand:80KM
  • Connector:LC
  • Eerste:SM
  • DDM:YES
  • Product herkomst:China
  • Verzending poort:ShenZhen
  • Levertijd:Please contact our sales confirmation
Gegevens downloaden
Als u meer weten over productinformatie wilt, klik hier Adobe Reader
de technische fiche downloaden
Productdetails

EX5592-3LCD80

10Gbps 1550nm 80KM XFP optische Transceiver

functies

  • Hot-pluggable XFP voetafdruk
  • ondersteunt 9,95 Gb/s tot 11,3 Gb/s beetje tarieven
  • ondersteunt baanapparatuur en XFI loopback
  • 6-RoHS Compliant (loodvrij)
  • Vermogensdissipatie < 2.5W
  • Case temperatuurbereik : -5 ° C tot 70 ° C
  • maximale koppeling lengte van 80 KM
  • watergekoeld 1550nm EML
  • APD ontvanger
  • Full Duplex LC-connector
  • No Reference klok vereist
  • ingebouwde digitale diagnostische functies
  • standaard borgtocht release mechanisme

toepassingen

  • 10GBASE-ZR/ZW 10 G Ethernet
  • 80KM 10G Fiber Channel
  • SONET OC-192 & SDH STM 64

productbeschrijving

  • ETU-LINK's EX5592-3LCD80 Small Form Factor 10G (XFP) transceivers compatibel zijn met de huidige XFP multi-source overeenkomst (MSA)-specificatie. Zij in overeenstemming zijn met 10-Gigabit Ethernet 10GBASE-ZR/ZW per IEEE 802.3ae en 10 G Fiber Channel 80 KM. Digital diagnostische functies zijn beschikbaar via een 2-draads seriële interface, die is opgegeven in de XFP MSA. De transceivers zijn RoHS compliant en lead gratis per richtlijn 2002/95/EG3.

Gerelateerde Tags : 9,95 Gb/s tot 11,1 Gb/s bitsnelheden XFP ZR Overgang XFP-10GZR-OC192LR Cisco XFP Modules 10GBase-ZR

Vorige:10G ER XFP-Transceiver

Volgende:10G 60KM BIDI XFP-Transceiver

Bericht
*
Vul het e-mailbericht
*
Vul het onderwerp
*
Vul de inhoud
Aanverwante producten