ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
  • 10G SFP + AOC-kabel

    Beschrijving: Compatibel tot SFF-8431 SFP + Multi‐Source overeenkomst 10Gb/s SFP + actieve optische kabel lengte tot 300, meter op OM3 MMF geen reinheid-probleem in de optische aansluiting. Kosten-geoptimaliseerde minder dan 0.9W (elk einde verbruik) Gigalight biedt momenteel kabel in l