ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
10G CWDM SFP+
10G CWDM 20KM SFP + optische Transceiver
  • Item NO.:ESCxxX-3LCD20
  • Gegevenssnelheid:10G
  • Golflengte:CWDM
  • Afstand:20KM
  • Connector:LC
  • Eerste:SM
  • DDM:Yes
  • Product herkomst:China
  • Verzending poort:ShenZhen
  • Levertijd:Please contact our sales confirmation
Gegevens downloaden
Als u meer weten over productinformatie wilt, klik hier Adobe Reader
de technische fiche downloaden
Productdetails

ESPCxx92-3LCD20

10Gbps CWDM 20KM SFP + Transceiver

functies

Ø tot 11.1Gbps gegevenskoppelingen

Ø tot 20 km transmissie op SMF

Ø Vermogensdissipatie van < 1,5

Ø ongekoelde CWDM DFB Laser en PIN ontvanger

Ø metalen omhulsel, voor lagere EMI

Ø 2-draads interface met geïntegreerde digitale diagnostische controle

Ø Hot-pluggable SFP + voetafdruk

Ø specificaties compatibel met SFF 8472

Ø Compliant met SFP + MSA met LC-connector

Ø Single 3,3 v power supply

Ø Case operationele temperatuur bereik: 0 ° C tot 70 ° C

A pplications

Ø 10GBASE-LR/LW

Ø 10G Ethernet

S tandard

Ø Compliant te 802.3ae 10GBASE-LR/LW

Ø voldoen aan SFF-8431

Ø BvGS-compatibel.

Gerelateerde Tags : Juniper 10G CWDM SFP + 20km Cisco 10G CWDM SFP + Fibre Channel Extreme 10G SFP + CWDM 20km SM LC

Vorige:10G CWDM 40KM SFP + optische Transceiver

Volgende:10G CWDM SFP + Transceiver

Bericht
*
Vul het e-mailbericht
*
Vul het onderwerp
*
Vul de inhoud
Aanverwante producten