ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
1.25G SFP BIDI TX1310/RX1490NM LC 40KM TRANSCEIVER
1,25 G SFP-BIDI TX1310/RX1490NM LC 40KM-TRANSCEIVER
  • Item NO.:ESB3412-3LCD40
  • Gegevenssnelheid:1.25G
  • Golflengte:TX1310/RX1490nm
  • Afstand:40KM
  • Connector:LC
  • Eerste:SM
  • DDM:YES
  • Product herkomst:China
  • Verzending poort:ShenZhen/HK
  • Levertijd:Please contact our sales for confirmatio
Gegevens downloaden
Als u meer weten over productinformatie wilt, klik hier Adobe Reader
de technische fiche downloaden
Productdetails

ESB3412-3LCD40

1.25Gbps SFP-Transceiver voor Bi-directionele, 40 KM bereiken

Tx1310nm/Rx1490nm

functies

Ø dubbele gegevens-tarief van 1.25Gbps/1.063Gbps operatie

Ø 1310nm DFB laser en PIN foto-elektrische cel voor transmissie 40KM

Ø Compliant met SFP MSA en SFF-8472 met enkelzijdige LC recipiënt

Ø digitale diagnostische controle: interne kalibratie- of externe kalibratie

Ø compatibel met SONET OC-24-LR-1

Ø compatibel met de RoHS-

Ø + 3,3 v single power supply

Ø Operating zaak temperatuurbereik:

0 ° C tot + 70 ° C (commerciële)

-40 ° C tot + 85 ° C (industrieel)-

toepassingen

Ø Gigabit Ethernet

Ø Fiber Channel

Ø Switch tot Switch interface

Ø Switched backplane toepassingen

Ø Router/Server interface

Ø andere optische transmissie systemen

omschrijving

de SFP-BIDI zendontvangers zijn hoge prestaties , kosten effectieve modules ondersteunen dual data-snelheid van

1.25Gbps/1.0625Gbps en 40KM transmissie afstand met SMF.

de transceiver uit drie delen bestaat: een DFB-laser zender, een PIN fotodiode geïntegreerd met een trans-impedantie-voorversterker (TIA) en MCU controle-eenheid. Alle modules voldoen aan klasse dat ik laser veiligheidseisen.

de transceivers zijn compatibel met de multi-source SFP Overeenkomst (MSA) en SFF-8472. Voor verdere informatie Raadpleeg SFP MSA.

Gerelateerde Tags : Binnen optische vezel

Vorige:1,25 G SFP-BIDI TX1490/RX1310NM LC 40KM-TRANSCEIVER

Volgende:1,25 G SFP-BIDI TX1550/RX1310NM LC 40KM-TRANSCEIVER

Bericht
*
Vul het e-mailbericht
*
Vul het onderwerp
*
Vul de inhoud
Aanverwante producten