ETU-Link Technology CO ., LTD.

Producten lijst

Neem contact op met ons

: +86-755-2328 4603 : Sales@etulinktechnology.com : 4th Floor, C Building, JinBoLong Industrial Park, QingQuan Road, LongHua District, Shenzhen city, GuangDongProvince,China 518109
1.25G 120KM TRANSCEIVER
120KM VAN 1,25 G SFP-TRANSCEIVER
  • Item NO.:ES5512-3LCD120
  • Gegevenssnelheid:1.25G
  • Golflengte:1550nm
  • Afstand:120KM
  • Connector:LC
  • Eerste:SM
  • DDM:YES
  • Product herkomst:China
  • Verzending poort:ShenZhen/HK
  • Levertijd:Please contact our sales for confirmatio
Gegevens downloaden
Als u meer weten over productinformatie wilt, klik hier Adobe Reader
de technische fiche downloaden
Productdetails

ES5512-3LCD120

1.25Gbps Optische SFP-Transceiver, 120KM bereiken

functies

-gegevenssnelheid van 1.25Gbps operatie

1550nm DFB laser en APD foto-elektrische cel voor 120 KM transmissie Compliant met SFP MSA en SFF-8472 met duplex LC recipiënt

digitale diagnostische Monitoring : interne kalibratie of externe kalibratie

compatibel met SONET OC-24-LR-1

compatibel met de RoHS-

+ 3,3 v single power supply

Operating zaak temperatuur:

standaard: 0 tot + 70 ° C

uitgebreid : -20 tot + 85 ° C

Industrial: -40 tot + 85 °

toepassingen

Gigabit Ethernet

Fiber Channel

Switch tot Switch interface

Switched backplane toepassingen

Router/Server interface

andere optische transmissie systemen

omschrijving

de SFP-transceivers zijn hoogwaardige, kosteneffectieve ondersteuning van gegevens-tarief van 1.25Gbps en 120 KM afstand van de transmissie met modules SMF.

Th e transceiver bestaat uit drie delen: een DFB laser zender, een APD fotodiode geïntegreerd met een trans-impedantie voorversterker (TIA) en MCU controle eenheid. Alle modules voldoen aan klasse dat ik laser veiligheidseisen.

de transceivers zijn compatibel met de multi-source SFP Overeenkomst (MSA) en SFF-8472. Voor verdere informatie, gelieve te verwijzen naar SFP MSA.

Gerelateerde Tags : FC glasvezelkabel

Vorige:110KM VAN 1,25 G SFP-TRANSCEIVER

Volgende:160KM VAN 1,25 G SFP-TRANSCEIVER

Bericht
*
Vul het e-mailbericht
*
Vul het onderwerp
*
Vul de inhoud
Aanverwante producten